Rekrutacja na studia drugiego stopnia na rok akademicki 2026/27

zmień rekrutację anuluj wybór

Oferta prezentowana na tej stronie ograniczona jest do wybranej rekrutacji. Jeśli chcesz zobaczyć resztę oferty, wybierz inną rekrutację.

Wyniki kwalifikacji w I turze rekrutacji na studia stacjonarne drugiego stopnia w kampusie toruńskim
| Sławomir Zelek

Dzisiaj ogłoszono wyniki kwalifikacji w pierwszej turze na studia stacjonarne drugiego stopnia.

Następujące kierunki nie zostały uruchomione:
Economics (s2)
Filologia bałkańska (s2)
Kognitywistyka (s2)

Kandydatów, którzy opłacili jeden z powyższych kierunków prosimy o kontakt z Komisją Rekrutacyjną w części toruńskiej.

 

Na następujących kierunkach przedłużono pierwszą turę kwalifikacji:
Filologia germańska (s2)
Filozofia (s2)
Finance and accounting (s2)
Geografia (s2)
Wychowanie fizyczne i sport (s2)

Zapisy na tych kierunkach trwają do 20 września 2026 do godz. 23:59; ogłoszenie wyników kwalifikacji będzie w dniu 24 września o godz. 14:00, a składanie dokumentów będzie w dniach 25, 26 i 28 września (terminy zgodnie z harmonogramem dla drugiej tury na studia stacjonarne drugiego stopnia).

 

Na kierunku Zarządzanie (s2) dla osób, które ukończyły kierunek inny niż wymieniony w pierwszym punkcie wymagań wstępnych próg kwalifikacji wynosi 81,17pkt.
Na kierunku Zarządzanie (s2) zostały zakwalifikowane wszystkie osoby, które ukończyły kierunek wymieniony w pierwszym punkcie wymagań wstępnych.

Na pozostałych kierunkach zakwalifikowano wszystkie osoby spełniające warunki kwalifikacji.

 

Osoby zakwalifikowane powinny dostarczyć do Uczelnianej Komisji Rekrutacyjnej komplet dokumentów w terminie 30-31.07 oraz 3-4.08 (więcej informacji).

Niedostarczenie dokumentów w terminie jest równoznaczne z rezygnacją z ubiegania się o przyjęcie na studia drugiego stopnia.